ministrul francez al Sănătății

Guvernul francez intenționează să interzică accesul copiilor sub 3 ani la ecrane, chiar și acasă

Catherine Vautrin: „Expunerea bebelușilor la ecrane nu se face”
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da