mongol rally

Trei români pleacă joi, cu o Dacia 1310, în expediţie umanitară până Mongolia

Trei români - Alexandru, fotograf, Iulian şi Nicu, fost şi actual publicitar - vor pleca joi, la ora 9.00, din faţa Casei Presei din Bucureşti, cu o Dacie 1310, numită "Mioriţa", către Praga, unde se va da startul oficial în raliul umanitar Mongol Rally 2012.
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da