moșteniri

„Fabrica de moșteniri” de la Constanța: 26 de persoane trimise în judecată

Anchetatorii din Constanța au dispus trimiterea în judecată a grupării infracționale „Fabrica de moșteniri”, care exploata persoane vârstnice și le deposeda de locuințe prin intermediul unor notari și executori judecătorești corupți.
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da