mp r teas

Preşedintele Băsescu s-a întâlnit cu împăratul Japoniei – VIDEO

Preşedintele Traian Băsescu s-a întâlnit, la Tokio, în timpul vizitei oficiale pe care o face în Japonia, cu Majestăţile Lor Imperiale, Împăratul Akihito şi Împărăteasa Michiko, se arată într-un comunicat al Preşedinţiei.
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da