mun ii

Trei persoane plecate cu vacile în Munţii Semenic s-au rătăcit şi sunt căutate de autorităţi

Trei persoane sunt căutate, vineri, de echipe formate din jandarmi şi salvamontişti în Munţii Semenic, după ce au anunţat telefonic joi seara că s-au rătăcit. Oamenii au înnoptat pe munte, sub cerul liber, într-o zonă în care au semnal la telefon.
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da