na tere pe strad

O femeie dintr-un sat din Ialomiţa a născut pe stradă, ajutată de şeful postului de poliţie

O femeie de 35 de ani, care locuieşte cu părinţii şi cu fraţii săi într-o casă din chirpici din localitatea ialomiţeană Munteni Buzău, a născut în mijlocul unui drum din comună, ajutată de către şeful postului de Poliţie, femeia afirmând că a vrut să cheme ambulanţa, dar că nu are telefon.
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da