ne nmatriculat

Fost şef la Serviciul Rutier din Buzău, acuzat că a condus o maşină neînmatriculată, trimis în judecată

Fostul şef al Serviciului Rutier din cadrul Poliţiei Buzău a fost trimis în judecată de procurorii din cadrul Parchetului de pe lângă Curtea de Apel Ploieşti, fiind acuzat că a condus, aproape un an, o maşină neînmatriculată şi care avea numere false, transmite corespondentul MEDIAFAX.
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da