negru vod

Klaus Iohannis s-a întâlnit cu primarul din Negru Vodă, în timp ce se plimba cu bicicleta/ Petre Urziceanu: Ne-am întâlnit întâmplător. Eram cu maşina

Preşedintele Klaus Iohannis s-a plimbat cu bicicleta, prin oraşul Negru Vodă, din judeţul Constanţa, acesta fiind observat din autoturism de primarul localităţii, care l-a oprit şi a făcut câteva fotografii cu şeful statului, transmite corespondentul MEDIAFAX.
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da