net city

Oprescu, despre Netcity: Bucureştenii au dreptul să vadă cerul liber, şi nu firele agăţate pe stâlpi

Cablurile aeriene de pe stâlpi din zona Bulevardului Mihai Bravu au fost dezafectate, după ce în zonă a fost dată în folosinţ reţeaua de canalizaţie subterană Netcity, primarul Sorin Oprescu declarând că bucureştenii "au dreptul să vadă cerul liber, şi nu firele agăţate pe stâlpi".
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da