netanyahuth

Guvernele României şi Israelului vor să elimine comisioanele ilegale încasate de la muncitori

Guvernele României şi Israelului au convenit să intensifice cooperarea în combaterea angajării ilegale a muncitorilor străini şi a practicilor ilegale de recrutare, precum şi în eliminarea comisioanelor ilegale încasate de la muncitori, printr-o Declaraţie semnată de premierii celor două ţări.
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da