ngropare copil

Şocant: O femeie şi-a îngropat bebeluşul de viu, pentru ca soţul ei să nu afle că alt bărbat este tatăl

O tânără din Slătioara, judeţul Maramureş, este cercetată după ce şi-ar fi îngropat de viu copilul nou-născut, acesta murind, iar surse din rândul anchetatorilor au susţinut că femeia a recurs la acest gest întrucât soţul ei este la închisoare şi nu a vrut să afle că are un copil cu un alt bărbat.
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da