noaptea europeana a muzeelor

Primăria Municipiului București, deschisă publicului de Noaptea Europeană a Muzeelor

Pentru al cincilea an consecutiv, Primăria Municipiului București participă la Noaptea Europeană a Muzeelor, deschizând publicului clădirea istorică a Palatului Ministerului Lucrărilor Publice, actualul sediu al primăriei, pentru tururi ghidate, expoziții de patrimoniu și evenimente culturale.
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da