nregistrate

Bebeluşul născut în toaleta spitalului e în stare stabilă şi va fi externat peste două zile

Copilul născut în toaleta Spitalului Judeţean de Urgenţă din Râmnicu Vâlcea a fost înregistrat, miercuri, în evidenţele unităţii, bebeluşul şi mama sa fiind în stare stabilă şi urmând să fie externaţi peste două zile, anchetele în acest caz fiind în desfăşurare.
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da