olandez johan

DE CE IUBIM ROMÂNIA – Olandezul Johan: Parcul IOR e o minune, mai frumos decat parcul central din Amsterdam

A hotărât să trăiască în România tocmai pentru motivele care îi determină pe cei mai mulţi români să caute o viaţă mai bună în altă parte: oamenii, lipsa de organizare, absenţa regulilor, haosul.
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da