orban demisie

Emanuel Ungureanu (USR), după demisia lui Orban: A plecat catastrofa

„A plecat catastrofa, Ludovic Orban, un monument de aroganţă şi atotsuficienţă”, scrie deputatul Emanuel Ungureanu (USR).
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da