oryem

Declaraţia unui ministru de externe încaieră lumea: Cel care moare de foame este un idiot

O furtună s-a pornit după o declaraţie făcută de ministrul de Externe ugandez Oryem.
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da