p gi

Dosarul şpăgilor din Banat. DNA susţine că şefi de instituţii locale erau obligaţi să plătească taxe lunare la casieria PSD / Cele opt persoane reţinute au fost eliberate de judecători

DNA a anunţat oficial, marţi, reţinerea a opt persoane în dosarul şpăgilor din Banat. Potrivit unui comunicat al procurorilor, şefii instituţiilor locale şi regionale erau obligaţi să plătească „o taxă lunară la casieria organizaţiei judeţene de partid”.
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da