parchet udrea

Udrea l-a reclamat pe Orban la Parchet

Ministrul Turismului Elena Udrea a depus, marţi, o plângere penală la Parchetul instanţei supreme, împotriva lui Ludovic Orban, pentru abuz în serviciu contra interesului public, la o zi după apariţia în presă a unei înregistrări din Comisia parlamentară privind activitatea ministerului.
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da