penitenciarul

Al doilea poliţist din Penitenciarul Gherla a fost confirmat cu Covid-19. Bilanţul angajaţilor din ANP care au coronavirus

Al doilea angajat al Penitenciarului Gherla a fost confirmat astăzi la testul efectuat pentru SARS-CoV-2. Acesta face parte din grupul de contacţi atribuit primului caz, anunţă Administraţia Naţională a Penitenciarelor. Poliţistul nu a interacţionat cu deţinuţii. Până la acest moment, cu excepţia celor două cazuri de angajaţi confirmaţi COVID-19, nu se înregistrează nicio altă infectare […]
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da