plantari

Începe Luna Plantării Arborilor. 20 milioane de puieţi vor fi plantaţi

Miercuri a început Luna Plantării Arborilor, care se va desfăşura până în 15 aprilie, a anunţat Ministerul Mediului. Vor fi plantaţi în întreaga ţară 20 de milioane de puieţi.
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da