pnl congres

Orban: Am emoţii, dar sunt optimist, mulţi colegi de valoare sunt alături de mine

Prim-vicepreşedintele PNL, Ludovic Orban, a declarat, vineri, înainte de începerea Congresului extraordinar al partidului, că este optimist şi că are emoţii, arătând că foarte mulţi colegi de valoare sunt alături de el.
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da