pnnnr

Lider PNL, despre PNNR: ”Nu a fost chiar bine, unii funcţionari nu au performanţe”

Preşedintele PNL Bucureşti, Violeta Alexandru, a scris un mesaj pe Facebook în care vorbeşte despre greşelile făcute în redactarea proiectului PNNR. ”S-a făcut totul cu bună credinţă dar nu a fost chiar bine, ca să o spunem pe româneşte”, este concluzia politicianului liberal.
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da