pol ie

Sindicatele din Poliţie vor să dea în judecată „Paraziţii”: Ne-au înjurat de toţi sfinţii şi răniţii

Sindicaliştii din Poliţie vor să dea în judecată formaţia Paraziţii, după ce trupa de hip-hop a scos recent o piesă denumită „Antimiliţie” şi pe care poliţiştii o consideră jignitoare, din cauza versurilor. Iulian Surugiu, preşedintele SNAP, a declarat că va merge la instanţă săptămâna viitoare.
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da