presedinte columbia

Trump îl invită pe președintele Columbiei, Gustavo Petro, la Casa Albă după amenințări militare

Donald Trump a anunțat miercuri că îl invită pe președintele Columbiei, Gustavo Petro, la Casa Albă, după ce anterior amenințase țara cu acțiuni militare.
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da