problema ursilor

Ce pachet propune ministra Mediului pentru gestionarea problemei urșilor

Ministra Mediului, Diana Buzoianu, a declarat că problema gestionarii populației de urși din România este complexă și nu poate fi rezolvată doar prin vânătoare, ci prin prevenție, sancțiuni mai dure și implicarea autorităților locale.
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da