promovare romania

Boc: Orice investiţie în turism este o investiţie în promovarea României

Premierul Emil Boc a afirmat, vineri, întrebat de un jurnalist cum comentează faptul că Ministerul Turismului a alocat 200.000 de euro, fără licitaţie, unei emisiuni difuzate de Realitatea TV în care sigla ministerului apare câteva secunde, că România are nevoie să fie promovată.
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da