radu berceanu transporturi

Berceanu: Am dat toţi banii pe deszăpezire, să nu ne întrebaţi la vară de ce nu reparăm gropile

"Iarna asta ne-a dat peste cap cu toate sumele alocate la întreţinere, care la ora actuală sunt depăşite de vreo patru ori şi probabil că o să luăm de la reparaţii şi la vară o să ne întrebaţi de ce avem gropi sau de ce nu am asfaltat, nu am mai terminat o bucată de drum", spune ministrul Transporturilor, Radu Berceanu, potrivit "Gândul".
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da