regele iordaniei

Preşedintele Klaus Iohannis, discuţii cu regele Iordaniei, despre organizarea Forumului economic bilateral la Bucureşti

Preşedintele Klaus Iohannis a discutat, marţi la New York, cu regele Abdullah al II-lea al Iordaniei despre organizarea la Bucureşti, în anul 2019, a celei de-a doua ediţii a Forumului Economic româno-iordanian, informează Administraţia Prezidenţială.
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da