registru alimentar

Ministerul Agriculturii obligă doar producătorii să se înscrie în registrul alimentar. De importatori a uitat

Producătorii de alimente vor fi obligaţi să se înscrie din decembrie într-un registru electronic postat pe site-ul Ministerului Agriculturii, pentru a le fi verificate calitatea şi compoziţia produselor, dar importatorii nu vor fi trataţi la fel pentru că reprezentanţii MADR spun că au uitat de ei.
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da