regulamentar

Doi copii, răniţi pe trecerea de pietoni în Sibiu. Traversau regulamentar, de mână cu bunica lor

Doi copii de 2 şi 6 ani au fost răniţi, vineri, pe o trecere de pietoni din Sibiu, în timp ce traversau strada cu bunica de mână. Primele cercetări ale Poliţiei arată că cei trei traversau regulamentar.
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da