represiune digitală

Iranul își intensifică represiunea digitală, iar dispozitivele Starlink devin ținta autorităților

Forțele iraniene confiscă dispozitive Starlink, intensificând blackoutul digital pentru a limita comunicarea protestatarilor și informațiile despre victime.
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da