reprezentant arhiepiscopie

Un reprezentant al unei Arhiepiscopii a fost trimis în judecată pentru fapte de CORUPŢIE

Un reprezentant al Arhiepiscopiei Tomisului a fost trimis în judecată, alături de administratorul unei societăţi comerciale, pentru fapte de corupţie. Cei doi sunt acuzaţi că au fraudat fonduri europene în valoare de peste 470.000 de lei.
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da