rextructur ri

Ponta: Nu-mi place sintagma „omul gras”, dar avem de făcut restructurări în ministere şi agenţii

Premierul Victor Ponta a declarat, luni, că nu agreează sintagma "omul gras" folosită de şeful statului, dar că trebuie operate în continuare restructurări în ministere şi agenţii, precum şi în companiile de stat.
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da