romani agresati

Trei români, agresaţi de un grup de italieni

Trei români au fost bătuţi, miercuri, de un grup de italieni înarmaţi cu bâte, într-o suburbie a Romei, în ceea ce pare a fi un incident xenofob, relatează Sky Tg24.
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da