saddam hussein evadare

Saddam Hussein a vrut să evadeze!

Fostul dictator irakian Saddam Hussein avea un plan de evadare din închisoare în 2006, an în care a fost executat prin spânzurare, afirmă, într-o carte, avocatul său, Khalil Al-Dulaimi.
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da