secotrul 3

Ciprian Ciucu s-a întâlnit cu Robert Negoiță. Cei doi au discutat colaborarea în proiectele de infrastructură

Primarul general al Capitalei, Ciprian Ciucu, a anunțat că s-a întâlnit joi cu primarul Sectorului 3, Robert Negoiță pentru a discuta mai multe proiecte de infrastructură rutieră și urbană care ar putea fi realizate în colaborare între Primăria Municipiului București și administrația locală.
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da