sefi sectie

Ministrul Sănătății pune tunurile pe șefii de secție din spitale: Criterii clare și evaluare periodică

Conducerea unei secții nu este un titlu onorific, ci o responsabilitate continuă și încǎ una mare, spune, sâmbătă, Alexandru Rogobete, ministrul Sănătății, potrivit căruia șefii de secție vor fi evaluați periodic.
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da