sf iat

Un bărbat este în stare gravă la spital, după ce a fost sfâşiat de un urs

Un bărbat în vârstă de 59 de ani, din localitatea vrânceană Reghiu, a ajuns, miercuri noapte, în stare gravă, la Spitalul Judeţean de Urgenţă "Sfântul Pantelimon" din Focşani, după ce a fost sfâşiat de un urs.
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da