sistare caldur

Termoenergetica anunţă încheierea sezonului de încălzire 2021-2022 în Capitală

Compania Municipală Termoenergetica Bucureşti (CMTEB) anunţă încheierea sezonului de încălzire 2021-2022 începând de joi, având în vedere evoluţia temperaturilor exterioare din ultima perioadă.
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da