sistem ingormatic

Vâlcov vrea cont unic şi sistem conectat la Ministerul de Interne pentru plata amenzilor

Plata amenzilor contravenţionale va fi centralizată şi se va face într-un cont unic, urmând să fie realizată o bază comună cu Ministerul de Interne, a anunţat ministrul Finanţelor, Darius Vâlcov, care recunoaşte că sunt numeroase cazurile în care trezoreriile locale impută sume deja achitate.
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da