snobism

Ministrul italian al Culturii îl acuză pe Tarantino de „snobism”

Ministrul italian al Culturii, Sandro Bondi, l-a acuzat pe cineastul Quentin Tarantino, preşedintele juriului Festivalului de Film de la Veneţia (1 - 11 septembrie), de "elitism" şi "snobism", într-o declaraţie acordată revistei Panorama.
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da