spak

Medici: Constantin Spak era depresiv. Ficatul transplantat a evoluat favorabil

Omul de afaceri Constantin Spak, care s-a sinucis sâmbătă, era depresiv şi fusese programat în cursul lunii aprilie la un control, ca urmare a tratamentului pishiatric recomandat de medicii Institutului de Psihiatrie Alexandru Obregia din Bucureşti, pacientul neavând semne de recidivă neoplazică.
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da