spitalul de neuropsihiatrie craiova

Angajaţi acuzaţi de neglijenţă în serviciu după ce o pacientă a dispărut din spitalul de Neuropsihiatrie din Craiova

Angajaţii Spitalului de Neuropsihiatrie din Craiova sunt acuzaţi de neglijenţă în serviciu de familia unei paciente care a dispărut din unitatea medicală în urmă cu 11 zile. Poliţia a deschis un dosar penal în acest caz.
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da