stare a

Fosta stareţă a mănăstirii Tăriceni şi gemenele ei au fost externate

Fosta stareţă a mănăstirii Tăriceni şi gemenele ei Ana Ecaterina şi Maria Nectaria au fost externate, miercuri, de la Spitalul "Sfântul Pantelimon" din Bucureşti, starea lor fiind bună.
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da