stat victoria

Statul australian Victoria vrea ca telemunca să devină „un drept, nu o cerință”

Prim-ministrul statului australian Victoria și-a anunțat sâmbătă dorința de a legifera telemunca, afirmând că aceasta ar trebui să fie „un drept, nu o cerință”.
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da