Stații mașini electrice

50 de stații noi de încărcare pentru mașinile electrice vor fi montate în Sectorul 4

Primarul Sectorului 4, Daniel Băluță, a anunțat instalarea a 50 de noi stații de mare putere pentru mașini electrice. Rețeaua va permite încărcarea simultană a 100 de vehicule și va completa cele 35 de puncte existente deja în sector.
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da