summit londra

Băsescu, despre summitul de la Londra: Maxim ce se putea obţine într-un timp atât de scurt

Foarte mulţi dintre participanţi au venit să vadă despre ce-i vorba şi nu să vină cu soluţii, este de părere fostul preşedinte al României, Traian Băsescu.
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da