suplimentar

Angajatorii, amendaţi pentru fiecare persoană ale cărei ore suplimentare nu sunt respectate

Camera Deputaţilor a adoptat, miercuri, în calitate de for decizional, proiectul de lege prin care nerespectarea dispoziţiilor privind munca suplimentară să fie sancţionată cu amendă de la 1.500 lei la 3.000 lei, pentru fiecare persoană identificată.
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da