suspec i malarie

Doi tineri piteşteni suspecţi de malarie au fost internaţi la Institutul Naţional „Victor Babeş”

Doi tineri de 23 şi 29 de ani, din Piteşti, care s-au întors, la începutul lui mai, de la muncă din Guineea Ecuadoriană, au fost internaţi la Institutul Naţional "Victor Babeş" din Bucureşti, fiind suspecţi de malarie, transmite corespondentul MEDIAFAX.
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da