tarrgu carbunesti

Ministerul Sănătăţii, despre situaţia de la Târgu Cărbuneşti: 80-90 de pacienţi au nevoie de oxigen

Un număr de 80, 90 de pacienţi de la Spitalul din Târgu Cărbuneşti, judeţul Gorj, unde staţia de oxigen s-a stricat vineri dimineaţa, au nevoie de oxigen, a transmis Ministerul Sănătăţii.
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da